Spawacz

 JASTRZĘBSKIE ZAKŁADY REMONTOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Jastrzębie-Zdrój  Oferty PUP

Zakres obowiązków

prowadzenie prac spawalniczych na podstawie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi wytycznymi technologicznymi,wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej, dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń na stanowisku pracy, prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego, dbanie o przestrzeganie zasad BHP, regulaminu pracy

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
WykształceniaSzczegoly:
  • Array
Uprawnienia:
  • aktualne uprawnienia do spawania metodą MAG 135/138 w zakresie spoin FW/BW wg norm PN-EN ISO 9606-1 lub wg normPN-EN287-1
  • wykształcenie min. zawodowe o profilu technicznym
UprawnieniaSzczegoly:
  • Array
umiejetnosciSzczegoly:
  • Array

Wymagania dodatkowe

  • mile widziany kurs spawania lub cięcia gazowego
  • mile widziana obsługa suwnic z poziomu roboczego, żurawika stacjonarnego
  • Array
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 5 500 PLN Firma oferuje: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę w firmie należącej do Grupy Kapitałowej JSW, praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, miesięczne premie uznaniowe, dodatkowo coroczne nagrody z okazji Dnia Branżowego, zagwarantowana odzież robocza,prace na nowoczesnych maszynach, profesjonalne szkolenia, możliwość uzyskania środków finansowych-PKZP, program grupowego ubezpieczenia dla pracowników JZR Sp. z o.o. oraz ich współmałżonków i dzieci, możliwość przynależenia do Programu Fundacji Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej.
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
14.01.2021
Wydz. remontowe JZR- docelowo Suszec, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie
Zawód:
spawacz
Zmianowość:
trzy zmiany
Praca w wolne dni:
NIE

Wymagane dokumenty:
CV, kontakt osobisty lub telefoniczny z pracodawcą
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

JASTRZĘBSKIE ZAKŁADY REMONTOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Profil działalności:
usługi dla kopalń, górnictwa, usługi remontowe
Nr telefonu:
32 72 15 100

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Liczba wolnych miejsc:
1
Oferta dodana:
14.01.2021
Oferta ważna do:
10.03.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 5 mar 2021, 18:40
  • Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
  • Ogłoszenie ważne do: 10 mar 2021, 00:00