Operator stopnia piętrzącego konserwator budowli wodnych

 Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie  Januszkowice  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Obsługa Stopnia Wodnego Januszkowice, konserwacja urządzeń hydrotechnicznych oraz terenów zieleni należących do hydrowęzła.

Wymagania pożądane

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
WykształceniaSzczegoly:
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie brutto: 2 850 - 3 420 PLN + dodatek z tytułu wysługi lat
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1
  • Praca stała: TAK

Data rozpoczęcia:
01.03.2021
Miejsce pracy:
47-330 Januszkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie
Zawód:
operator śluzy, jazu, zapory i pompowni
Zmianowość:
trzy zmiany
Praca w wolne dni:
NIE

Cv + list motywacyjny, ksero karty pływackiej i ksero świadectwa lub dyplomu potwierdzającego posiadane wykształcenie, ksero posiadanych świadectw pracy Kontakt osobisty w godz. 8-15 tej, po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie telefonicznie.
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Pracodawca:
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Osoba do kontaktu:
Agnieszka Cieśla
Nr telefonu:
77 4074709
zz-opole@wody.gov.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Liczba wolnych miejsc:
1
Oferta dodana:
15.01.2021
Oferta ważna do:
30.04.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 6 kwi 2021, 19:40
  • Lokalizacja: Januszkowice
  • Ogłoszenie ważne do: 30 kwi 2021, 00:00