Agronom

 "DANKO" Hodowla Roślin Sp. z o.o. Zakład Nasienno-Rolny Modzurów  Modzurów  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wymagania:
- wykształcenie wyższe rolnicze,
- zdolności organizacyjne i analityczne,
- ambicja i wytrwałość w pracy,
- otwartość na zmiany.

Pracodawca oferuje:
- pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- duże możliwości rozwoju zawodowego (kilkuetapowy okres wdrożeniowy, szkolenia),
- niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, komputer).

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN Wysokość wynagrodzenia do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą-zależne od posiadanych kwalifikacji zawodowych oraz doświadczenia
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
15.02.2021
Słowackiego 9, 47-411 Modzurów, powiat: raciborski, woj: śląskie
Zawód:
inżynier rolnictwa
Zmianowość:
jedna zmiana
Praca w wolne dni:
NIE

CV+ list motywacyjny W przesyłanej aplikacji należy zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U.2016.922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania". Pracodawca skontaktuje się z wybranymi Kandydatami. Termin składania aplikacji do dnia 01.03.2021 r.
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

"DANKO" Hodowla Roślin Sp. z o.o. Zakład Nasienno-Rolny Modzurów
Profil działalności:
Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu
Osoba do kontaktu:
Dział Kadr
znrmodzurow@danko.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Liczba wolnych miejsc:
1
Oferta dodana:
02.02.2021
Oferta ważna do:
01.03.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 23 lut 2021, 18:40
  • Lokalizacja: Modzurów
  • Ogłoszenie ważne do: 1 mar 2021, 00:00