Kasjer

 KĘDZIERZYNDIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Kędzierzyn-Koźle  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Obsługa kasy fiskalnej, dbałość o ekspozycję towaru przy kasach, wymagana książeczka sanepid.-epidemiologiczna.

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kasjer handlowy
ZawodySzczegoly:
  • Array

Wymagania pożądane

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe, brak
WykształceniaSzczegoly:
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1
  • Praca stała: TAK

Data rozpoczęcia:
01.03.2021
Jana Pawła II 30, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
Zawód:
kasjer handlowy
Zmianowość:
dwie zmiany
Praca w wolne dni:
NIE

Kontakt osobisty z CV, kontakt telefoniczny oraz e-mail : CV
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Pracodawca:
KĘDZIERZYNDIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Osoba do kontaktu:
Iwona Baran
Nr telefonu:
77 406 05 25
administracja.kedzierzyn1@leclerc.net.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Liczba wolnych miejsc:
1
Oferta dodana:
03.02.2021
Oferta ważna do:
30.04.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 9 mar 2021, 18:40
  • Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
  • Ogłoszenie ważne do: 30 kwi 2021, 00:00