Księgowy

 Biuro Rachunkowe PROSPERITA Beata Menzel  Gliwice  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wykształcenie średnie, wprowadzanie dokumentów do programu księgowego, weryfikacja dokumentów, sporządzanie zestawień, sprawdzanie rejestrów vat oraz sporządzanie deklaracji podatkowych, jedna zmiana, miejsce pracy: Gliwice

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie branżowe, brak
WykształceniaSzczegoly:
  • Array
Uprawnienia:
  • Znajomość programu finansowo - księgowego SYMFONIA
  • A.36 Prowadzenie rachunkowości
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
umiejetnosciSzczegoly:
  • Array
  • Array
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie brutto: do 3 500 PLN brutto
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
01.03.2021
Toszecka 101/114, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie
Zawód:
księgowy
Zmianowość:
jedna zmiana
Praca w wolne dni:
NIE

Wymagane dokumenty:
Dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Pracodawca:
Biuro Rachunkowe PROSPERITA Beata Menzel
Osoba do kontaktu:
Katarzyna Wszołek
k.wszolek@prosperita24.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Liczba wolnych miejsc:
1
Oferta dodana:
16.02.2021
Oferta ważna do:
30.04.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 28 lut 2021, 18:40
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ogłoszenie ważne do: 30 kwi 2021, 00:00