Przedstawiciel handlowy na rynku niemieckim

 OBOYA HORTICULTURE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Rybnik  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wykształcenie minimum średnie, 2 letnie doświadczenie. Znajomość j. niemieckiego- bardzo dobra. Prawo jazdy kat B. Zakres obowiązków: wizyty u klientów, wyjazdy służbowe, promowanie produktów firmy. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Podania skradać e-mailem: lidia.roezner@oboya.pl

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie ogólnokształcące, brak
WykształceniaSzczegoly:
  • Array
Języki:
  • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
JęzykiSzczegoly:
  • Array
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
UprawnieniaSzczegoly:
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
18.02.2021
Miejsce pracy:
Sosnowa 7, 44-203 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
Zawód:
przedstawiciel handlowy
Zmianowość:
jedna zmiana
Praca w wolne dni:
NIE

Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

OBOYA HORTICULTURE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Profil działalności:
Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych
Osoba do kontaktu:
Lidia Roezner
Nr telefonu:
731250589
lidia.roezner@oboya.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Liczba wolnych miejsc:
1
Oferta dodana:
19.02.2021
Oferta ważna do:
18.03.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 5 mar 2021, 18:40
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ogłoszenie ważne do: 18 mar 2021, 00:00