Intendent

 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR1 KĘDZIERZYN-KOŹLE  Kędzierzyn-Koźle  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Planowanie i systematyczne zaopatrywanie zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych w przedszkolu, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotówkach równowartości kwoty 30 000 euro (art. 4 pkt 8 ustawy Prawo Zamówień Publicznych) w:
- żywność, sprzęt kuchenny i inne,
-środki czystości,
-odzież roboczą zgodnie z obowiązującymi przepisami,
Znajomość i stosowanie zasad żywienia i norm żywienia.
Układanie jadłospisów zgodnie z normami żywieniowymi przewidzianymi dla dzieci przedszkolnych.
Przestrzeganie zasad HACCP i GHP w przedszkolu.
Naliczanie i przekazywanie informacji rodzicom o odpłatności za wyżywienie i pobyt dzieci w przedszkolu zgodnie z obowiązującą dokumentacją i przepisami.
Branie udziału w inwentaryzacji przedszkola.
Nadzór nad funkcjonowaniem kuchni: przygotowaniem, porcjowaniem posiłków, przestrzeganiem zasad higieny, w określonych sytuacjach uczestniczenie w przygotowaniu posiłków.
Przestrzeganie dziennej stawki żywieniowej i terminów przydatności do spożycia artykułów znajdujących się w magazynie oraz ich właściwe przechowywanie.
Sporządzanie raportów żywieniowych.
Prowadzenie magazynu i dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Wykonywanie innych czynności zleconych przez Dyrektora przedszkola wynikających z organizacji pracy w placówce.

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • umiejętność obsługi komputera
umiejetnosciSzczegoly:
  • Array

Wymagania pożądane

Wykształcenia:
  • średnie zawodowe, gastronomiczne
WykształceniaSzczegoly:
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
01.04.2021
JANA BRZECHWY 80, 47-230 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
Zawód:
intendent
Zmianowość:
jedna zmiana

Wymagane dokumenty: - list motywacyjny, - CV - koniecznie numer telefonu do kontaktu, - oświadczenie o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Dokumenty po uzupełnienia po zatrudnieniu kandydata: - kserokopie świadectw pracy, - kserokopie świadectw i dyplomów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje, - kserokopia aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych lub zaświadczenia lekarskiego do celów sanitarno epidemiologicznych. Dokumenty przekładane w formie kopii winny być potwierdzone przez kandydata klauzulą ,,za zgodność z oryginałem. Termin i miejsce składania dokumentów: Oferty wraz z wymaganymi dokumentami należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 10.03.2021 r. w godzinach od 7:00 do 15:00 w sekretariacie Publicznego Przedszkola Nr 20 (ul. Jana Brzechwy 82) lub przesłać na adres mailowy przedszkola: pp20@kedzierzynkozle.pl Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie, opatrzonej napisem: Dotyczy zatrudnienia na stanowisko Intendent. O terminie rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci będą poinformowani telefonicznie.
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Pracodawca:
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR1 KĘDZIERZYN-KOŹLE
Osoba do kontaktu:
Magdalena Śląska
Nr telefonu:
77 48 28 318
pp20@kedzierzynkozle.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Oferta dodana:
01.03.2021
Oferta ważna do:
10.03.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 10 mar 2021, 18:40
  • Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
  • Ogłoszenie ważne do: 10 mar 2021, 00:00