Operator maszyn skrawających-tokarz

 KOFAMA KOŹLE SPÓŁKA AKCYJNA  Kędzierzyn-Koźle  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Obsługa oraz konserwacja maszyn, narzędzi skrawających, przyrządów pomiarowych. Dobieranie i ustawianie parametrów obróbki prostych detali, uruchamianie, obsługiwanie oraz nadzorowanie pracy obrabiarek. Obsługa maszyn tj. frezarka, tokarka, wiertarka pionowa. Opracowywanie oraz modyfikacja programów obróbki na potrzeby obróbki prostych detali. Wykonywanie podstawowych operacji skrawaniem oraz szkiców prostych detali. Kontrola międzyoperacyjna oraz ostateczna wyrobu. Analizowanie dokumentacji techniczno-technologicznej.

Wymagania pożądane

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
  • średnie zawodowe, techniczne
WykształceniaSzczegoly:
  • Array
  • Array

Wymagania dodatkowe

Zawody:
  • Operator maszyn do obróbki skrawaniem
ZawodySzczegoly:
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN/godz
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
  • Wymiar etatu: 1
  • Praca stała: TAK

Data rozpoczęcia:
08.03.2021
PORTOWA 47, 47-205 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
Zawód:
operator maszyn do obróbki skrawaniem
Zmianowość:
jedna zmiana
Praca w wolne dni:
NIE

Wymagane dokumenty:
Kontakt osobisty, telefoniczny i e-mail: CV
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Pracodawca:
KOFAMA KOŹLE SPÓŁKA AKCYJNA
Profil działalności:
PRODUKCJA MASZYN
Osoba do kontaktu:
Irena Żak
Nr telefonu:
600 484 016
irena.zak@kofama.com

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Liczba wolnych miejsc:
1
Oferta dodana:
08.03.2021
Oferta ważna do:
30.04.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 14 kwi 2021, 19:40
  • Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
  • Ogłoszenie ważne do: 30 kwi 2021, 00:00