Pomocnik malarza konstrukcji i wyrobów metalowych

 BUD-KOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Kędzierzyn-Koźle  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Przygotowywanie powierzchni metalowych (stalowych, żeliwnych, cynkowych, aluminiowych itp.) do lakierowania, tj.: odtłuszczanie, gruntowanie, szpachlowanie, szlifowanie; dobór odpowiednich składników materiałów w zależności od wymogów technicznych; ręczne lub mechaniczne nanoszenie powłok lakierniczych konserwowanie i drobne naprawy sprzętu lakierniczego; mycie sprzętu lakierniczego; pobieranie farb oraz materiałów pomocniczych z magazynu

Wymagania pożądane

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe, brak
WykształceniaSzczegoly:
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1
  • Praca stała: TAK

Data rozpoczęcia:
02.01.2020
Mostowa 30A, 47-223 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
Zawód:
malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych
Zmianowość:
jedna zmiana
Praca w wolne dni:
NIE

Wymagane dokumenty:
CV + list motywacyjny
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Pracodawca:
BUD-KOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Osoba do kontaktu:
ŁUKASZ KOCHANEK
Nr telefonu:
507 059 353
l.kochanek@bud-kor.com.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Liczba wolnych miejsc:
1
Oferta dodana:
06.12.2019
Oferta ważna do:
29.05.2020

Podsumowanie

  • Opublikowana: 2 kwi 2020, 19:40
  • Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
  • Ogłoszenie ważne do: 29 maj 2020, 00:00