Pracownik biurowy

 kontakt przez PUP  Wodzisław Śląski  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Odbieranie telefonów. Rozmowy wstępne z kandydatami do pracy. Przygotowywanie dokumentów, zestawień i innych potrzebnych materiałów. Rozmowy z klientami w j. angielskim.

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie ogólnokształcące, brak
WykształceniaSzczegoly:
  • Array
Języki:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
JęzykiSzczegoly:
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
01.05.2021
Miejsce pracy:
Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie
Zawód:
pozostali pracownicy obsługi biurowej
Zmianowość:
jedna zmiana

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Zarejestrowane w PUP w wodzisławiu Śl. osoby bezrobotne mogą aplikować na adres aleksander@good.job.com.pl; skierowanie.

Pracodawca:
kontakt przez PUP
Profil działalności:
Agencja pośrednictwa pracy inne: 2550Z: kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali 3320: instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia
Osoba do kontaktu:
Ludmiła Przybyła
Nr telefonu:
324592946
lprzybyla@pup-wodzislaw.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Oferta dodana:
08.04.2021
Oferta ważna do:
14.05.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 29 kwi 2021, 19:40
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ogłoszenie ważne do: 14 maj 2021, 00:00