Kierownik oddziału utrzymania taboru i sprzętu

 KOPALNIA PIASKU "KOTLARNIA" SPÓŁKA AKCYJNA  Kotlarnia  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne; doświadczenie na podobnym stanowisku; prawo jazdy kat. B; umiejętność org. pracy, komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność, samodzileność, podejmowanie decyzji związanych z funkcjonowaniem oddziału, kierowanie, planowanie i organizacja pracy podległych pracowników, nadzór nad procesem naprawczym lokomotyw, samochodów służbowych oraz innego sprzętu budowlanego, współpraca z innymi oddziałami Zakładu, nadzór nad dokumentacją; jedna zmiana; miejsce pracy: Kotlarnia;

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie zawodowe, techniczne
WykształceniaSzczegoly:
  • Array
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
UprawnieniaSzczegoly:
  • Array

Wymagania pożądane

Wykształcenia:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
WykształceniaSzczegoly:
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie brutto: do 6 000 PLN brutto
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
26.04.2021
Dębowa 3, 47-246 Kotlarnia, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
Zawód:
kierownik utrzymania ruchu
Zmianowość:
jedna zmiana
Praca w wolne dni:
NIE

Kontakt telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Pracodawca:
KOPALNIA PIASKU "KOTLARNIA" SPÓŁKA AKCYJNA
Profil działalności:
WYDOBYWANIE ŻWIRU I PIASKU; WYDOBYWANIE GLINY I KAOLINU
Osoba do kontaktu:
Lucyna Walaszczyk
Nr telefonu:
77 480 29 69
lucyna.walaszczyk@kotlarnia.com.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Liczba wolnych miejsc:
1
Oferta dodana:
23.04.2021
Oferta ważna do:
21.05.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 6 maj 2021, 19:40
  • Lokalizacja: Kotlarnia
  • Ogłoszenie ważne do: 21 maj 2021, 00:00