Główna księgowa PILNE

 DROBNY Sp. z o.o. Spółka Komandytowa  Krzyżanowice  Finanse i Bankowość

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wynagrodzenie: od 4500 zł netto

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Nadzór i kontrola nad prawidłowym ewidencjonowaniem i dekretowaniem danych do systemu księgowego zgodnie z ustawą o rachunkowości, przepisami VAT, CIT
  • Przygotowanie oraz weryfikacja rejestrów Vat
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Bieżąca kontrola i uzgadnianie sald kont księgowych
  • Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych w systemie księgowym
  • Rozliczanie inwentaryzacji, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
  • Sporządzenie sprawozdań GUS
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Nadzór merytoryczny i dbanie o prawidłowe prowadzenie dokumentacji księgowej
  • Przygotowywanie niestandardowych zestawień wg potrzeby dla Zarządu firmy

Wymagania:

  • Wieloletnie doświadczenie księgowe oraz finansowe poparte wykształceniem finansowym
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego,
  • Mile widziana znajomość programu księgowego Comarch ERP Optima
  • Terminowość, systematyczność i dokładność

To oferujemy: Atrakcyjne, w pełni oskładkowane, terminowe wynagrodzenie; ubezpieczenie na życie; dofinansowanie do kart Multisport; praca w zgranym zespole, w miłej atmosferze

Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 502 320 035 i wysyłania CV na adres mailowy: biuro@drobny.org.pl

Podsumowanie

  • Opublikowana: 19 maj 2021, 12:12
  • Lokalizacja: Krzyżanowice
  • Ogłoszenie ważne do: 18 cze 2021, 12:35