Przedstawiciel handlowy

 CARPET STUDIO SP Z O.O.  Żory  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Reprezentowanie Carpet Studio, prezentacja rozwiązań i produktów z oferty firmy doskonała znajomość portfolio Carpet Studio oraz ciągły rozwój w branży wyposażenia wnętrz
utrzymywanie stałego kontaktu z pracowniami architektonicznymi,
architektami i dekoratorami wnętrz, a także Inwestorami i Generalnymi Wykonawcami aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, zapewnianie profesjonalnej i przyjaznej obsługi
monitorowanie projektów oraz doradztwo w zakresie asortymentu i konceptu.

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: lub ekonomiczne
WykształceniaSzczegoly:
  • Array
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
umiejetnosciSzczegoly:
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN + premia uznaniowa
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
14.06.2021
Miejsce pracy:
Boczna 8, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie
Zawód:
przedstawiciel handlowy
Zmianowość:
jedna zmiana

Wymagane dokumenty:
cv na e-mail

Pracodawca:
CARPET STUDIO SP Z O.O.
Osoba do kontaktu:
Sławomir Laczek
sl@carpetstudio.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Oferta dodana:
27.05.2021
Oferta ważna do:
28.06.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 28 cze 2021, 19:40
  • Lokalizacja: Żory
  • Ogłoszenie ważne do: 28 cze 2021, 00:00