Specjalista ds. kantyn

 PAŃSTWOWE PRZEDSIĘBIORSTWO ODZIEŻOWE "RAKON" W RACIBORZU  Racibórz  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Zadania:
- zapewnienie prawidłowego funkcjonowania placówek handlowych i gastronomicznych,
- organizacja pracy pracowników działu kantyn,
- współpraca z dostawcami towarów, prowadzenie negocjacji handlowych, dbanie o zapewnienie prawidłowości asortymentu towarów i optymalizacji zapasów w placówkach,
- kierowanie i wspieranie działań kantyn i gastronomii w celu osiągnięcia zaplanowanych wielkości sprzedaży,
- współpraca z dyrekcjami i kwatermistrzami Aresztów Śledczych i Zakładów Karnych w zakresie zapewnienia prawidłowej obsługi osadzonych i ich rodzin pod względem technicznym, organizacyjnym oraz handlowym.
Wymagania:
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
- sprawność w organizacji pracy własnej i podległych pracowników,
- gotowość do pracy w terenie,
- umiejętność budowania i zarządzania zespołem,
- prawo jazdy kat. B.
Miejsce pracy : praca w terenie.

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
16.07.2021
Miejsce pracy:
-, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie
Zawód:
pozostali specjaliści do spraw zarządzania i organizacji
Zmianowość:
jedna zmiana

CV przesyłamy na maila: kadry@rakon.com.pl z dopiskiem Specjalista ds. kantyn klauzula: Prosimy o przesłanie CV zawierającego: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Aby móc rozpatrzyć przesłaną aplikację podczas kolejnych naborów prosimy o zamieszczenie w jej treści informacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji." INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY Administratorem danych osobowych jest Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe "Rakon" w Raciborzu, 47-400, przy ul. J. Von Eichendorffa 14, jako pracodawca. W sprawach dot. danych osobowych można się kontaktować z Inspektorem ochrony danych pod adresem mail: iod@rakon.com.pl. Cel i podstawy przetwarzania Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (Art. 221 Kodeksu pracy) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (Art. 6 ust. 1 lit. b RODO*), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (Art. 6 ust. 1 lit a RODO*). Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO* konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (Art. 9 ust. 2 lit. a RODO*). Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie. Odbiorcą danych osobowych mogą być dostawcy: usług publikacji ogłoszeń o pracę, systemów do zarządzania rekrutacjami, usług IT i systemów informatycznych. Okres przechowywania danych zgromadzonych w obecnym procesie rekrutacyjnym trwa do zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażonej zgody na przyszłe rekrutacje dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy lub do czasy cofnięcie zgody. Mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, do usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, do przeniesienia danych (jeśli podstawą ich przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą i przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany), prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest dobrowolne, ale niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. *RODO - Ogólne rozporządzenie o ochronie danych z dnia 27.04.2016r.
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Pracodawca:
PAŃSTWOWE PRZEDSIĘBIORSTWO ODZIEŻOWE "RAKON" W RACIBORZU
Profil działalności:
Produkcja odzieży roboczej
Osoba do kontaktu:
Dział Kadr
kadry@rakon.com.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Oferta dodana:
16.07.2021
Oferta ważna do:
16.08.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 16 sie 2021, 19:40
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ogłoszenie ważne do: 16 sie 2021, 00:00