Pracownik obsługi hotelu

 ANWI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Kędzierzyn-Koźle  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Obsługa klienta, meldowanie, wymeldowywanie, obsługa baru i recepcji, dbanie o czystość i porządek

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
umiejetnosciSzczegoly:
  • Array

Wymagania pożądane

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe, brak
WykształceniaSzczegoly:
  • Array
Języki:
  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
JęzykiSzczegoly:
  • Array
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
27.07.2021
Puszkina 1, 47-230 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
Zawód:
recepcjonista hotelowy
Zmianowość:
dwie zmiany
Praca w wolne dni:
NIE

Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie CV. Kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie.
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Pracodawca:
ANWI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Profil działalności:
HOTEL-RESTAURACJA "ELEKTROWNIA DWORSKA"
Osoba do kontaktu:
Artur Widłak
Nr telefonu:
792 210 054
biuro@dworskaelektrownia.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Liczba wolnych miejsc:
1
Oferta dodana:
27.07.2021
Oferta ważna do:
30.11.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 17 lis 2021, 18:40
  • Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
  • Ogłoszenie ważne do: 30 lis 2021, 00:00