Szlifierz konstrukcji stalowych

 METALKONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Zabrze  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Oczyszczanie i szlifowanie konstrukcji stalowych
Praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie (do uzgodnienia).

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe, brak
WykształceniaSzczegoly:
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
20.09.2021
Alojzego Pawliczka 22A, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
Zawód:
szlifierz metali
Zmianowość:
dwie zmiany

Wymagane dokumenty:
CV
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: kontakt telefoniczny lub e-mail, Godziny : 8.00 - 15.00

Pracodawca:
METALKONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nr telefonu:
601-251-002
metalkons@poczta.fm

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Liczba wolnych miejsc:
2
Oferta dodana:
20.09.2021
Oferta ważna do:
31.12.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 31 gru 2021, 18:40
  • Lokalizacja: Zabrze
  • Ogłoszenie ważne do: 31 gru 2021, 00:00