Asystent Projektanta w Dziale Technologii oczyszczania ścieków

 Biuro Projektów Gospodarki Wodno-Ściekowej "Hydrosan"  Gliwice  Budownictwo

Biuro Projektów Gospodarki Wodno-Ściekowej „HYDROSAN” Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Asystenta projektanta/Projektanta do pracy w biurze w Gliwicach w dziale technologii oczyszczania ścieków.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek inżynieria środowiska z zakresu wodociągów i kanalizacji lub w trakcie studiów.
  • Podstawa znajomość procesów oczyszczania ścieków.
  • Znajomość obsługi podstawowych programów (AutoCad, Profil Koordynator, MSOffice, mile widziany Ekspert osadu czynnego) i urządzeń biurowych.
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy, wielozadaniowość.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Odpowiedzialność i uczciwość, nastawienie na realizację wyznaczonych celów.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Pracę w przyjaznym zespole;
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (karty Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres: rekrutacja@hydrosan.com.pl

Na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybrane osoby, na podstawie nadesłanych CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hydrosan Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Sienkiewicza 10 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Informujemy, że Administratorem danych jest Biuro Projektów Gospodarki Wodno-Ściekowej „HYDROSAN” Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Sienkiewicza 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Podsumowanie

  • Opublikowana: 28 wrz 2021, 15:23
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ogłoszenie ważne do: 28 paź 2021, 15:27