Specjalista do spraw marketingu i reklamy

 MARAT SPÓŁKA ZOO  Rybnik  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: Marketing, PR, grafika, min. 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu jako wizjoner, osoba realizująca kampanie marketingowe od mniejszych projektów po duże kampanie reklamowe, znajomość tematyki mediów społecznościowych i umiejętności praktyczne w realizowaniu pomysłów i koncepcji, dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość MS Office, zmysł analityczny i rozumienie procesów biznesowych, umiejętność pracy w zespole i chęć współpracy pomiędzy działami, zaangażowaną z inicjatywą i otwartością na klienta, kreatywność, inicjatywa oraz umiejętność koordynowania wielu projektów w jednym czasie, znającą trendy, narzędzia i platformy marketingu internetowego od strony praktycznej, posiada prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych wyjazdów.
Zakres obowiązków: planowanie, wdrażanie i realizacja strategii marketingowej, tworzenie i aktualizowanie strony internetowej GM dostosowując ją do istniejących trendów i optymalizując pod wyszukiwarkę Google, tworzenie treści materiałów promocyjnych oraz współredagowanie artykułów eksperckich, uaktualnianie treści materiałów marketingowych, stron www, profili społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube), tworzenie interesujących i angażujących treści, rozbudowa fanpage, tworzenie reklam za pomocą Facebook Ads, pozyskiwanie leadów sprzedażowych z kanałów social media, przygotowywanie projektów graficznych, działania reklamowe m.in. (ulotki, banery, reklamy i projekty graficzne, spotkania, targi, foldery itp.), współpraca z działem handlowym w zakresie prowadzonych akcji, praktyczna znajomość narzędzi i programów takich jak Wordpress, SARE (bądź inne do e-mail marketingu), Photoshop, Canva, CMS, tworzenie treści pod video marketing wraz z umiejętnością edycji krótkich filmów, tworzenie e-booków, planowanie i realizacja webinarów, tworzenie landing pageów do zbierania leadów, współpraca z mediami pisanie informacji prasowych, budowanie trwałych relacji z portalami branżowymi i magazynami, współpraca z partnerami w zakresie rozwoju współpracy, znajomość zagadnień SEM, SEO, prowadzenie bloga (m.in. zgodnie z zasadami SEO) lekkie pióro, współtworzenie, rozwój i promocja nowego sklepu internetowego. ppodania składać emailem: praca@grupamarat.pl

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • wyższe (w tym licencjat), brak
WykształceniaSzczegoly:
  • Array
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera i pakietu Office
umiejetnosciSzczegoly:
  • Array
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie brutto: od 4 840 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1
  • Praca stała: TAK

Data rozpoczęcia:
01.10.2021
Brzezińska 8A, 44-203 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
Zawód:
specjalista do spraw marketingu i handlu
Zmianowość:
jedna zmiana

Wymagane dokumenty:
cv
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Pracodawca:
MARAT SPÓŁKA ZOO
Profil działalności:
Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
Osoba do kontaktu:
Aneta Klepka
praca@grupamarat.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Oferta dodana:
01.10.2021
Oferta ważna do:
02.11.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 2 lis 2021, 18:40
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ogłoszenie ważne do: 2 lis 2021, 00:00