Elektromonter konserwator urządzeń elektrycznych

 Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie  Rogów Opolski  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Obsługa i konserwacja urządzeń elektrycznych elektrowni wodnej, praca na wysokości nad lustrem wody i przy lustrze wody, czyszczenie krat na wlotach turbin, usuwanie awarii, kontrola i pomiary parametrów generatorów, spisywanie stanów liczników znajdujących się na terenie elektrowni.

Wymagania pożądane

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne

    Firma oferuje

    • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
    • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 3 800 PLN + dodatek z tytułu wysługi lat
    • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
    • Wymiar etatu: 1

    Data rozpoczęcia:
    03.01.2022
    Miejsce pracy:
    47-300 Rogów Opolski, powiat: krapkowicki, woj: opolskie
    Zawód:
    elektromonter instalacji elektrycznych
    Zmianowość:
    dwie zmiany

    Wymagane dokumenty: CV + listy motywacyjny , ksero karty pływackiej. Kontakt telefoniczny 77 40 74 709 w godz. 8-15 Drogą elektroniczną lub pocztową na adres: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Zarząd Zlewni Opole ul. Odrowążów 2 45-089 Opole
    Sposób kontaktu:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta

    Pracodawca:
    Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
    Profil działalności:
    KIEROWANIE PODSTAWOWYMI RODZAJAMI DZIAŁALNOŚCI PUBLICZNEJ
    Osoba do kontaktu:
    Agnieszka Cieśla
    Nr telefonu:
    77 40 74 709
    zz-opole@wody.gov.pl

    Nazwa Urzędu Pracy:
    Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
    Liczba wolnych miejsc:
    2
    Oferta dodana:
    22.12.2021
    Oferta ważna do:
    30.06.2022

    Podsumowanie

    • Opublikowana: 5 cze 2022, 19:40
    • Lokalizacja: Rogów Opolski
    • Ogłoszenie ważne do: 30 cze 2022, 00:00