Specjalista ds. środków dla drogownictwa w dziale marketingu

 ICSO CHEMICAL PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Kędzierzyn-Koźle  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Szeroko pojęte wsparcie techniczne dla klientów stosujących produkty i technologie oferowane przez Spółkę, odpowiedzialność za sprzedaż środków dla drogownictwa na rynku polskim i europejskim, ustalanie polityki cenowej dla oferowanych towarów i produktów, kreowanie polityki promocyjnej, analiza sprzedaży wraz z oceną efektywności działań promocyjnych, analiza rynku europejskiego i światowego w zakresie stosowanych technologii, a także oferty produktów konkurencyjnych do oferowanych przez Spółkę, badanie rynku, typowanie potencjalnych klientów, nawiązywanie kontaktów z nowymi odbiorcami, wskazywanie nowych kierunków rozwoju produkcji firmy, wdrażanie nowoczesnych technologii w zakresie drogownictwa na rynku polskim, współpraca z działem R&D

Wymagania konieczne

Języki:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
JęzykiSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    UprawnieniaSzczegoly:

      Wymagania pożądane

      Wykształcenia:
      • wyższe (w tym licencjat), brak
      WykształceniaSzczegoly:

        Wymagania dodatkowe

        Zawody:
        • Specjalista do spraw marketingu i handlu
        ZawodySzczegoly:

          Firma oferuje

          • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
          • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN wynagrodzenie zasadnicze brutto do negocjacji + dodatek stażowy po 5 latach pracy wynagrodzenie do negocjacji
          • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
          • Wymiar etatu: 1

          Data rozpoczęcia:
          03.01.2022
          ENERGETYKÓW 4, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
          Zawód:
          specjalista do spraw marketingu i handlu
          Zmianowość:
          jedna zmiana

          Kontakt osobisty, telefoniczny, e-mail CV + list motywacyjny
          Sposób kontaktu:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

          ICSO CHEMICAL PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Profil działalności:
          PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW CHEMICZNYCH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
          Osoba do kontaktu:
          Alicja Pabiasz
          Nr telefonu:
          77 48 73 161
          apabiasz@icsochp.com.pl

          Nazwa Urzędu Pracy:
          Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
          Oferta dodana:
          22.12.2021
          Oferta ważna do:
          30.04.2022

          Podsumowanie

          • Opublikowana: 4 kwi 2022, 19:40
          • Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
          • Ogłoszenie ważne do: 30 kwi 2022, 00:00