Księgowa / księgowy w biurze rachunkowym

 Biuro Rachunkowe Orszulka  Racibórz  Księgowość i Podatki

Biuro Rachunkowe Orszulka z Raciborza poszukuje księgowej/księgowego - umowa o pracę.

Zadania i obowiązki:

  • prowadzenie KPiR, ewidencji przychodów klientów firmy
  • sporządzanie sprawozdań podatkowych i statystycznych
  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami i urzędami
  • obsługa płacowa klientów

Oczekujemy:

  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum 2-letnie doświadczenie w księgowości
  • znajomość przepisów podatkowych
  • znajomości programu Płatnik
  • umiejętności pracy z klientem
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienności i dokładności
  • odpowiedzialności i terminowości
  • dobrej organizacji własnej pracy

Oferujemy:

  • pracę w biurze rachunkowym o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku
  • przyjazną atmosferę pracy
  • nowoczesne rozwiązania w księgowości (importy, OCR dokumentów)

Forma współpracy:

  • umowa o pracę

Termin rekrutacji:
- 21 stycznia  2020 - 5 lutego 2020

Osoby zainteresowane w/w ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ ONLINE.

Preferowany format plików: PDF

Podsumowanie

  • Opublikowana: 21 sty 2020, 13:09
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ogłoszenie ważne do: 5 lut 2020, 13:14

Otrzymuj oferty pracy