Operator Maszyn CNC

 MCS Sp. z o.o.  Żory  Przemysł i Produkcja

Żorska firma MCS Sp. z o.o.  poszukuje kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN CNC

MCS Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2009 roku. Należymy do Holdingu MANGATA.

Zajmujemy się produkcją elementów do układów wydechowych większości produkowanych w Europie marek samochodów oraz obróbką mechaniczną odlewów i odkuwek aluminiowych, żeliwnych, stalowych, a także innych materiałów.

W oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską oraz specjalistyczny park maszynowy, rozwijamy naszą produkcję w celu zapewnienia naszym partnerom handlowym najwyższych standardów jakościowych i logistycznych.

Zakres obowiązków:

• obsługa maszyn (po przyuczeniu) do kształtowania i obróbki mechanicznej elementów metalowych (np. frezarka, giętarka, tokarka, centra CNC)
• bieżąca kontrola jakości wytwarzanych komponentów.

Czego oczekujemy:

• punktualności i samodyscypliny,
• gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym,
• mile widziana umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (np. suwmiarka).

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie
• Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie + premie
• Liczne premie dodatkowe
• Szeroki pakiet socjalny (premie na Święta, „wczasy pod gruszą”)
• Dofinansowanie do kart sportowych FITPROFIT
• Ubezpieczenie grupowe - UNIQA
• Opieka medyczna - MEDICOVER
• Atrakcyjny system poleceń pracowniczych (pracownicy za każdą poleconą osobę, która zostanie zatrudniona, otrzymają atrakcyjny bonus finansowy)

Aplikuj na to stanowisko za pomocą przycisku APLIKUJ ONLINE.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MCS Sp. w Żorach, przy ul. Strażackiej 43. Pełnomocnikiem ds. ochrony danych w MCS Sp. z o.o. jest Mirosław Uczniak, tel. 507111520. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO w zw. z art. 221 KP. Natomiast inne dane będą przetwarzane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres do 3 miesięcy od momentu zakończenia rekrutacji. Udostępnione dane nie będą dalej udostępniane. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści swoich danych oraz otrzymania ich kopii, do sprostowania swoich danych osobowych, do usunięcia danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie pod tel. 507111520 co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. lub innych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Podsumowanie

  • Opublikowana: 20 kwi 2022, 12:44
  • Lokalizacja: Żory
  • Ogłoszenie ważne do: 20 maj 2022, 13:09

Otrzymuj oferty pracy