Kosztorysant robót budowlanych

 TECHNICAL SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Kędzierzyn-Koźle  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Sporządzanie przedmiarów i kosztorysów na roboty budowlane w zakresie budowy dróg i kanalizacji lub obiektów kubaturowych w oparciu o dokumentację projektową, opisy, rysunki oraz wizję lokalną, analiza dokumentacji projektowej i przetargowej, wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców, weryfikacja kosztorysów pod względem merytorycznym i finansowym, analiza i porównywanie ofert pod względem wykonalności.

Wymagania pożądane

Wykształcenia:
  • wyższe (w tym licencjat)

    Firma oferuje

    • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
    • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 do 5 500 PLN
    • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
    • Wymiar etatu: 1
    • Praca stała: TAK

    Data rozpoczęcia:
    01.07.2022
    ., 47-220 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
    Zawód:
    kosztorysant budowlany
    Zmianowość:
    jedna zmiana
    Praca w wolne dni:
    NIE

    Wymagane dokumenty:
    CV + list motywacyjny
    Sposób kontaktu:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

    Pracodawca:
    TECHNICAL SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Profil działalności:
    ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG I AUTOSTRAD
    Osoba do kontaktu:
    Katarzyna Sitarz
    Nr telefonu:
    77 406 35 12
    k.sitarz@technical-solutions.pl

    Nazwa Urzędu Pracy:
    Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
    Liczba wolnych miejsc:
    1
    Oferta dodana:
    09.06.2022
    Oferta ważna do:
    31.12.2022

    Podsumowanie

    • Opublikowana: 6 paź 2022, 19:40
    • Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
    • Ogłoszenie ważne do: 31 gru 2022, 00:00