Pielęgniarka- wsparcie dla ukrainy

 Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy "Nadzieja" Diana Nabrdalik i Tomasz Łopusiewicz spółka jawna  Knurów  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Oferta skierowana w szczególności dla uchodźców z Ukrainy. Wykształcenie: średnie zawodowe kierunkowe; prawo wykonywania zawodu; wymagana znajomość języka polskiego na poziomie C1; ks.sanepidu; zakres obowiązków: wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z uprawnieniami i obowiązującymi procedurami, min. podawanie leków, edukacja zdrowotna itp.; dwie zmiany; miejsce pracy: Knurów; Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy: zpo_nadzieja@onet.pl; 32 2367167

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie zawodowe
WykształceniaSzczegoly:
    Języki:
    • polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
    JęzykiSzczegoly:
      Uprawnienia:
      • Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
      • dokładność, sumienność, umiejętność współpracy z innym pracownikami
      • aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
      • nawiązywanie kontaktów międzyludzkich
      UprawnieniaSzczegoly:
        umiejetnosciSzczegoly:

          Firma oferuje

          • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
          • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 6 500 PLN brutto
          • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
          • Wymiar etatu: 1
          • Praca stała: TAK

          Data rozpoczęcia:
          01.07.2022
          Miejsce pracy:
          Parkowa 1A, 44-193 Knurów, powiat: gliwicki, woj: śląskie
          Zawód:
          pielęgniarka
          Zmianowość:
          dwie zmiany
          Praca w wolne dni:
          TAK

          Kontakt telefoniczny z pracodawcą lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy
          Sposób kontaktu:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

          Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy "Nadzieja" Diana Nabrdalik i Tomasz Łopusiewicz spółka jawna
          Profil działalności:
          Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana
          Osoba do kontaktu:
          Elwira Król
          Nr telefonu:
          32 2367167
          zpo_nadzieja@onet.pl

          Nazwa Urzędu Pracy:
          Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
          Liczba wolnych miejsc:
          5
          Oferta dodana:
          17.06.2022
          Oferta ważna do:
          31.12.2022

          Podsumowanie

          • Opublikowana: 6 paź 2022, 19:40
          • Lokalizacja: Knurów
          • Ogłoszenie ważne do: 31 gru 2022, 00:00