Inżynier budowy/specjalista ds. przygotowania produkcji

 DOMBUD ANNA ZADOROŻNA,RYSZARD ZADOROŻNY SPÓŁKA JAWNA  Gliwice  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wykształcenie: wyższe, min. tytuł inżyniera budownictwa; mile widziane doświadczenie w budownictwie; prawo jazdy kat.B; umiejętność czytania dokumentacji projektowej i rysunków technicznych; zakres obowiązków: przygotowywanie wycen planowanych inwestycji, sporządzanie kosztorysów i przedmiarów robót, sporządzanie protokołów przerobowych, wykonywanie obmiarów prac powykonawczych, sporządzanie zleceń i umów, zbieranie i weryfikacja ofert i wycen, zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
ZawodySzczegoly:
    Wykształcenia:
    • wyższe (w tym licencjat), budowlane
    WykształceniaSzczegoly:
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
      • UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKU TECHNICZNEGO,
      UprawnieniaSzczegoly:
        umiejetnosciSzczegoly:

          Firma oferuje

          • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
          • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 4 500 PLN zł brutto
          • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
          • Wymiar etatu: 1
          • Praca stała: TAK

          Data rozpoczęcia:
          18.07.2022
          Miejsce pracy:
          -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie
          Zawód:
          inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
          Zmianowość:
          jedna zmiana

          Kontakt telefoniczny z pracodawcą lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy
          Sposób kontaktu:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

          Pracodawca:
          DOMBUD ANNA ZADOROŻNA,RYSZARD ZADOROŻNY SPÓŁKA JAWNA
          Profil działalności:
          Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
          Osoba do kontaktu:
          Ryszard Zadrożny
          Nr telefonu:
          32 3312 16 16
          biuro@dombud-gliwice.pl

          Nazwa Urzędu Pracy:
          Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
          Oferta dodana:
          27.06.2022
          Oferta ważna do:
          26.07.2022

          Podsumowanie

          • Opublikowana: 26 lip 2022, 19:40
          • Lokalizacja: Gliwice
          • Ogłoszenie ważne do: 26 lip 2022, 00:00