PRACA W AUSTRII: mechanik samochodów osobowych i ciężarowych

 EURO LABORA  Racibórz  Praca w Austrii

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swoich Niemieckich partnerów stale poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodów osobowych i ciężarowych

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska pracy:
- naprawa samochodów ciężarowych lub osobowych – w zależności od doświadczenia
- wymiana części i płynów eksploatacyjnych
- diagnostyka
- elektromechanika
- naprawy bieżące i serwisowe

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika samochodów osobowych bądź ciężarowych
- dobre podstawy języka niemieckiego mile widziane
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
- stawka godzinowa od 12,00 – 13,00 € brutto + dieta 40-50,00€ netto dziennie
- mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
- zakwaterowanie
- dodatek urlopowy i świąteczny
- punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- odzież roboczą
- płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV za pomocą przycisku APLIKUJ ONLINE, dodając w temacie numer referencyjny: MECH/DE/2020

Podsumowanie

  • Opublikowana: 12 lut 2020, 15:20
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ogłoszenie ważne do: 11 mar 2020, 15:22