Administrator osiedli

 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W GŁUBCZYCACH  Głubczyce  Oferty PUP

Zakres obowiązków

ustalanie jednolitych zasad oraz trybu technicznego przygotowania realizacji zleceń, usług i remontów,
nadzór i kontrola nad stanem i obiegiem dokumentacji,
przygotowanie, opracowanie, realizowanie i aktualizacji rocznych i wieloletnich planów działalności działu,
sprawowanie nadzoru i kontroli w zakresie bhp i p.poż itp.

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie zawodowe, budowlane
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
    • znajomość projektowania i kosztorysowania
    UprawnieniaSzczegoly:
      umiejetnosciSzczegoly:

        Firma oferuje

        • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
        • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
        • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
        • Wymiar etatu: 1
        • Praca stała: TAK

        Informacje

        Data rozpoczęcia:
        26.08.2022
        Miejsce pracy:
        Kręta 10, 48-100 Głubczyce, powiat: głubczycki, woj: opolskie
        Zawód:
        administrator nieruchomości
        Zmianowość:
        jedna zmiana
        Liczba godzin w tygodniu:
        40
        40
        Praca w wolne dni:
        NIE

        Aplikowanie

        Sposób aplikowania:
        bezpośrednio do pracodawcy
        Wymagane dokumenty:
        cv
        Sposób kontaktu:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

        Dane pracodawcy

        Pracodawca:
        SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W GŁUBCZYCACH
        Profil działalności:
        ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
        Osoba do kontaktu:
        Renata Kulik-Stosur
        Nr telefonu:
        77 471 00 35

        Pozostałe dane

        Nazwa Urzędu Pracy:
        Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach
        Liczba wolnych miejsc:
        1
        Oferta dodana:
        26.08.2022
        Oferta ważna do:
        28.02.2023

        Podsumowanie

        • Opublikowana: 28 lut 2023, 18:40
        • Lokalizacja: Głubczyce
        • Ogłoszenie ważne do: 28 lut 2023, 00:00