Księgowa

 "SPOT-LIGHT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Bierawa  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym, terminowe i prawidłowe wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego w oparciu o dokumenty źródłowe (faktury zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe, listy płac, środki trwałe i inne), dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w spółce, bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych, uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, prowadzenie ewidencji środków trwałych, aktywny udział w procesie zamknięcia okresów księgowych (miesięczne, kwartalne, roczne), poszukiwanie i wdrażanie usprawnień oraz optymalizacji procedur zapewniających prawidłowe funkcjonowanie obszaru księgowego

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Księgowy (wymagany staż - lata: 2)
ZawodySzczegoly:
    • średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: finanse i rachunkowość
    WykształceniaSzczegoly:
      Języki:
      • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      JęzykiSzczegoly:

        Wymagania pożądane

        Języki:
        • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

          Firma oferuje

          • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
          • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia
          • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
          • Wymiar etatu: 1
          • Praca stała: TAK

          Data rozpoczęcia:
          19.09.2022
          NOWE OSIEDLE 13D, 47-240 Bierawa, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
          Zawód:
          księgowy
          Zmianowość:
          jedna zmiana

          Wymagane dokumenty:
          CV Kontakt telefoniczny i e-mail
          Sposób kontaktu:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

          Pracodawca:
          "SPOT-LIGHT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Profil działalności:
          PRODUKCJA ELEKTRYCZNEGO SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO
          Osoba do kontaktu:
          JUSTYNA JAGODZIŃSKA
          Nr telefonu:
          77 405 30 92
          kadry@spotlight.pl

          Nazwa Urzędu Pracy:
          Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
          Oferta dodana:
          15.09.2022
          Oferta ważna do:
          30.10.2022

          Podsumowanie

          • Opublikowana: 24 paź 2022, 19:40
          • Lokalizacja: Bierawa
          • Ogłoszenie ważne do: 30 paź 2022, 00:00