Doradca klienta/ telemarketer

 MAM FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Racibórz  Oferty PUP

Zakres obowiązków

MIEJSCE PRACY: PLACÓWKA BANKOWA ALIOR BANK.

Aktywne pozyskiwanie klientów, analiza potrzeb i oczekiwań klienta, obsługa pozyskanych klientów, utrzymywanie na wysokim poziomie długoterminowych, aktywna sprzedaż produktów i usług, raportowanie indywidualnych planów sprzedażowych, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania: wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera, doświadczenia w sprzedaży i profesjonalnej obsłudze klienta, ogólna wiedza o bankowości i sprzedaży produktów bankowych, komunikatywność, dobra dykcja, empatia, umiejętność aktywnego słuchania, sumienność, odpowiedzialność, lojalność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, wysoka kultura osobista, umiejętności negocjacyjne, dyspozycyjność.
Możliwość szkolenia.

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 6 000 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1
  • Praca stała: TAK

Data rozpoczęcia:
19.09.2022
Opawska 42, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie
Zawód:
doradca klienta
Zmianowość:
jedna zmiana

Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Pracodawca:
MAM FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Profil działalności:
POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
mamfinanse@wp.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Oferta dodana:
19.09.2022
Oferta ważna do:
19.10.2022

Podsumowanie

  • Opublikowana: 18 paź 2022, 19:40
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ogłoszenie ważne do: 19 paź 2022, 00:00