Pracownik produkcji

 COSMA CASTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Kędzierzyn-Koźle  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Oczyszczanie detali przy użyciu pilnika ręcznego; obsługa maszyn zgodnie z instrukcjami pracy; dbanie o należyty stan narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy; oczyszczanie detali zgodnie z instrukcjami; kontrola jakościowa w trakcie procesu produkcyjnego; w przypadku wykrycia braków, postępowanie zgodnie z procedurą; ilościowe wykonywanie planu produkcyjnego; wizualna ocena jakości detalu na stanowisku pracy; rzetelne i czytelne wypełnianie dokumentacji na stanowisku pracy (raporty produkcyjne i raporty brakowości).

Wymagania pożądane

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
WykształceniaSzczegoly:
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1
  • Praca stała: TAK

Informacje

Data rozpoczęcia:
02.03.2020
Miejsce pracy:
SZKOLNA 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
Zawód:
pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin w tygodniu:
40
40
Praca w wolne dni:
NIE

Aplikowanie

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
Prosimy w dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) zawrzeć klauzulę o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cosma Casting Sp. z o.o. ul. Szkolna 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, moich danych osobowych, zawartych w CV i liście motywacyjnym w celu i zakresie niezbędnym dla procesu rekrutacji na stanowisko: Pracownik Produkcji
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Dane pracodawcy

Pracodawca:
COSMA CASTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Profil działalności:
ODLEWNICTWO METALI LEKKICH
Osoba do kontaktu:
Ewelina Koralewicz-Świrska
Nr telefonu:
77 545 00 40
rekrutacja.cc@cosma.com

Pozostałe dane

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Liczba wolnych miejsc:
2
Oferta dodana:
18.02.2020
Oferta ważna do:
29.05.2020

Podsumowanie

  • Opublikowana: 12 maj 2020, 19:40
  • Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
  • Ogłoszenie ważne do: 29 maj 2020, 00:00