Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń av

 Miejski Ośrodek Kultury  Jastrzębie-Zdrój  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Obsługa sprzętu elektroakustycznego, oświetleniowego, rejestrującego i projekcyjnego podczas przedstawień, imprez i wynajmów organizowanych przez MOK, odpowiedzialność za powierzony sprzęt, stan techniczny oraz konserwacja i usuwanie awarii, znajomość urządzeń oświetlenia scenicznego, elementów nagłośnienia, projektorów oraz pulpitów sterujących.

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie zawodowe, techniczne
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • znajomość standardów transmisji bezprzewodowej sygnałów systemów dźwiękowych
    • Dyspozycyjność
    • znajomość programów do obróbki plików muzycznych
    • znajomość teorii transmisji sygnałów audio, video, standardów sterowania oświetleniem teatralnym i estradowym
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • wysoka kultura osobista
    UprawnieniaSzczegoly:
      umiejetnosciSzczegoly:

        Wymagania pożądane

        • uprawnienia energetyczne do 1 kV (E1)

          Wymagania dodatkowe

          • mile widziane wykształcenie wyższe

            Firma oferuje

            • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
            • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN + premia + dodatek do wysługi lat
            • System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
            • Wymiar etatu: 1

            Data rozpoczęcia:
            26.10.2022
            Aleja Piłsudskiego 27, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie
            Zawód:
            technik akustyk
            Zmianowość:
            inna
            Praca w wolne dni:
            TAK

            Wymagane dokumenty:
            c.v
            Sposób kontaktu:
            Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

            Pracodawca:
            Miejski Ośrodek Kultury
            Profil działalności:
            Działalność kulturowa
            Nr telefonu:
            32 47-17-924 w. 11

            Nazwa Urzędu Pracy:
            Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
            Oferta dodana:
            26.10.2022
            Oferta ważna do:
            17.02.2023

            Podsumowanie

            • Opublikowana: 1 lut 2023, 18:40
            • Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
            • Ogłoszenie ważne do: 17 lut 2023, 00:00