Asystent Klubu Fitness

 JustGYM  Racibórz  Sport i Rekreacja

Sieć klubów fitness JustGYM, do otwieranego klubu w Raciborzu poszukuje:

Asystenta Klubu Fitness

Oczekujemy:

- doświadczenia w zakresie obsługi klienta

- wysokiej kultury osobistej

- gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej

- pozytywnej energii, dyspozycyjności i odpowiedzialności

- znajomości obsługi podstawowych programów biurowych (Pakiet MS Office)

Zakres obowiązków:

- nadzorowanie klubu fitness

- nadzorowanie grafików zajęć grupowych

- współpraca z trenerami personalnymi i instruktorami fitness

- przygotowywanie raportów z bieżącej działalności klubu

- dbałość o sprzęt i wyposażenie klubu

- odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klubowiczami

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- elastyczne godziny pracy

- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

- szkolenia i możliwość rozwoju

- prowadzenie treningów personalnych poza godzinami pracy

ZAINTERESOWANY ?

Wyślij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ ONLINE.
(w tytule wiadomości prosimy podać miasto i stanowisko)

Podsumowanie

  • Opublikowana: 19 lut 2020, 13:17
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ogłoszenie ważne do: 27 mar 2020, 13:16