Specjalista kontroli jakości

 TIM MK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Gliwice  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wykształcenie: średnie, preferowany kierunek: Mechaniczno-Technologiczny, doświadczenie zawodowe: min. rok pracy w zawodzie, mile widziana znajomość jęz. niemieckiego, praca w zespole, zakres obowiązków: projektowanie komponentów i produktów w oparciu o specyfikację projektową, umiejętność kosztorysowania, planowania i organizowania pracy, odpowiedzialność za prowadzone projekty (rozwiązania konstrukcyjne, terminowość realizacji, jakość wykonania), wspieranie działu produkcyjnego, wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, poprawa efektywności pracy, koordynowanie pracy w zespole podczas wszystkich faz produkcji; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie zawodowe, mechaniczne
WykształceniaSzczegoly:

    Wymagania pożądane

    Języki:
    • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
    JęzykiSzczegoly:

      • Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN brutto

      Data rozpoczęcia:
      07.11.2022
      Bojkowska 59, 44-141 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie
      Zawód:
      specjalista kontroli jakości
      Zmianowość:
      nie dotyczy

      Kontakt osobisty od pn-pt w godz. 10:00-14:00, telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne wysyłać na adres e-mail
      Sposób kontaktu:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

      Pracodawca:
      TIM MK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Profil działalności:
      Produkcja konstrukcji metalowych, z wyłączeniem działalności usługowych
      Osoba do kontaktu:
      Arkadiusz Grabiec
      Nr telefonu:
      32 238 87 77
      tim@tim-pl.com

      Nazwa Urzędu Pracy:
      Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
      Oferta dodana:
      04.11.2022
      Oferta ważna do:
      02.12.2022

      Podsumowanie

      • Opublikowana: 30 lis 2022, 18:40
      • Lokalizacja: Gliwice
      • Ogłoszenie ważne do: 2 gru 2022, 00:00