Specjalista ds. IT i marketingu

 PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o. o.  Babice  Marketing

Zakres obowiązków:

  • bieżące utrzymanie oraz nadzór nad bezawaryjnym funkcjonowaniem infrastruktury
    IT firmy,
  • instalacja, konfiguracja i administracja programów oraz aplikacji dostępnych w firmie,
  • administracja lokalnej sieci,
  • udzielenie wsparcia z zakresu IT dla pracowników firmy,
  • obsługa techniczna strony www i sklep internetowy,
  • mile widziane zainteresowanie marketingiem online (media społecznościowe, gogle adwords itp.)

Oczekiwania:

  • zainteresowania informatyczne,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • uczciwość, sumienność,
  • samodzielność i ambicja w działaniu,
  • orientacja na realizację ustalonych celów,
  • zaangażowanie w pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B.

CO OFERUJEMY WSZYSTKIM PRACOWNIKOM?

  • ciekawe miejsce pracy, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, doświadczenia oraz zaangażowania,
  • perspektywę nieustannego podnoszenia kompetencji i kontakt z najnowocześniejszymi
    technologiami przemysłowymi,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • wsparcie ze strony firmy oraz zespołu w przypadku kontynuacji edukacji w trybie
    zaocznym,
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy.

Zachęcamy do aplikowania.
Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@pivexin-tech.pl lub za pomocą przycisku APLIKUJ ONLINE.

Warunkiem przyjęcia dokumentów jest umieszczenie  w CV stosownej klauzuli:

W przypadku bieżącej i przyszłej rekrutacji - „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych w procesie bieżącej i przyszłej rekrutacji na stanowisko (tutaj prosimy
wpisać wybrane przez kandydata stanowisko), ogłoszonego 03.08.2022 i prowadzonego przez
firmę Pivexin Technology Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
poinformowana/ny o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich
poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że
podanie tych danych było dobrowolne".

Podsumowanie

  • Opublikowana: 15 lis 2022, 13:19
  • Lokalizacja: Babice
  • Ogłoszenie ważne do: 15 gru 2022, 13:22