Inspektor ds. eksploatacyjno-technicznych

 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POŁUDNIE  Rybnik  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Znajomość aktualnych norm, przepisów dotyczących budownictwa, gospodarki nieruchomościami, ciepłownictwa, energetyki, instalacji sanitarnych oraz wymogów technicznych i środowiskowych; Ukończone studia techniczne na kierunku budownictwo lub pokrewnym (może być tegoroczny absolwent). Wiedza w zakresie eksploatacji budynków, sieci instalacji cieplnych, sanitarnych. Biegła umiejętność obsługi komputera. Biegła umiejętność obsługi oprogramowania typu Office, Norma Pro, CAD. Mile widziane jest posiadanie uprawnień wykonawczych i/lub projektowych w zakresie konstrukcyjno-budowlanym lub innych budowlanych. Mile widziane jest posiadanie prawo jazdy kat. B. Łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji z pracownikami i użytkownikami. Komunikatywność, sumienność i dobra organizacji pracy. Zakres obowiązków: Przyjmowanie zgłoszeń od mieszkańców, przygotowywanie materiałów niezbędnych do wykonania zaplanowanych inwestycji, modernizacji i remontów w szeroko rozumianej gospodarce nieruchomościami (w szczególności przygotowywanie i weryfikacja przedmiarów, kosztorysów), przygotowywanie niezbędnych materiałów do pozyskiwania środków finansowych z zewnętrznych źródeł na remonty i inwestycje, współpraca z projektantami i wykonawcami podczas realizowanych inwestycji i remontów (w szczególności weryfikacja kosztorysów, odbiór robót), monitorowanie przepisów oraz technologii, z zakresu budownictwa, energetyki i instalacji sanitarnych, opracowywanie koncepcji, studiów wykonalności, raportów środowiskowych, dokumentacji przetargowych, weryfikacji projektów budowlanych, technologicznych i branżowych. Uczestniczenie w procesie związanym z przygotowaniem, prowadzeniem oraz nadzorowaniem inwestycji i remontów. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Podania składać e-mailem:bkuczera@smp.rybnik.pl do 30.11.2022r.

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • obsługa komputera i pakietu Office
    UprawnieniaSzczegoly:
      umiejetnosciSzczegoly:

        Firma oferuje

        • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
        • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN + premia
        • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
        • Wymiar etatu: 1

        Data rozpoczęcia:
        01.01.2023
        Osiedle Południe 37, 44-253 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
        Zawód:
        inspektor dozoru technicznego
        Zmianowość:
        jedna zmiana
        Praca w wolne dni:
        NIE

        Wymagane dokumenty:
        CV
        Sposób kontaktu:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

        Pracodawca:
        SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POŁUDNIE
        Profil działalności:
        Zarządzanie nieruchomościami wykonywanena zlecenie
        Osoba do kontaktu:
        Barbara Kuczera
        Nr telefonu:
        728359437
        bkuczera@smp.rybnik.pl

        Nazwa Urzędu Pracy:
        Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
        Liczba wolnych miejsc:
        1
        Oferta dodana:
        16.11.2022
        Oferta ważna do:
        16.12.2022

        Podsumowanie

        • Opublikowana: 5 gru 2022, 18:40
        • Lokalizacja: Rybnik
        • Ogłoszenie ważne do: 16 gru 2022, 00:00