Dziennikarz telewizyjny

 Jaro-Film Jarosław Bucki  Racibórz  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Technologia produkcji programów informacyjnych, realizacja programów informacyjnych jako reporter, prezenter programów informacyjnych.

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie ogólnokształcące

    • Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
    • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN Stawka godzinowa Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą.

    Data rozpoczęcia:
    18.11.2022
    Żółkiewskiego 22, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie
    Zawód:
    dziennikarz
    Zmianowość:
    nie dotyczy

    Wymagane dokumenty:
    CV
    Sposób kontaktu:
    Preferowane formy kontaktu: telefon

    Pracodawca:
    Jaro-Film Jarosław Bucki
    Profil działalności:
    Działalność radiowa i telewizyjna
    Nr telefonu:
    609 206 114

    Nazwa Urzędu Pracy:
    Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
    Oferta dodana:
    18.11.2022
    Oferta ważna do:
    16.12.2022

    Podsumowanie

    • Opublikowana: 15 gru 2022, 18:40
    • Lokalizacja: Racibórz
    • Ogłoszenie ważne do: 16 gru 2022, 00:00