Operator wózka widłowego, pracownik magazynu

 kontakt przez PUP  Zabrze  Oferty PUP

Zakres obowiązków

1.Kierowanie wózkiem zgodnie z zasadami transportu wewnątrzzakładowego oraz ruchu drogowego.
2.Bezpieczne przewożenie towarów.
3.Sprawdzanie stanu technicznego wózka.
4.Rozkładanie na wyznaczone miejsca komponentów zwracanych z linii produkcyjnych na magazyn.
5.Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy.
6.Kompletacja komponentów przeznaczonych do wysyłki zgodnie ze specyfikacją.
7.Przygotowywanie komponentów do produkcji zgodnie z planem produkcji i listą materiałową.
8.Przygotowywanie do produkcji materiałów wzorcowych.
9.Sprawdzanie ilości odbieranych i wysyłanych towarów z dokumentami przewozowymi.
Praca na 2 zmiany od poniedziałku do soboty w godzinach 6-14,14-22

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • praca w zespole
  • obsługa komputera
  • umiejętności manualne
umiejetnosciSzczegoly:

    Wymagania pożądane

    Wykształcenia:
    • średnie ogólnokształcące

      Firma oferuje

      • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
      • Wymiar etatu: 1

      Data rozpoczęcia:
      01.12.2022
      Data zakończenia:
      01.12.2025
      Miejsce pracy:
      Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
      Zawód:
      kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
      Zmianowość:
      dwie zmiany
      Praca w wolne dni:
      TAK

      Sposób aplikowania:
      za pośrednictwem urzędu
      Wymagane dokumenty:
      CV

      Pracodawca:
      kontakt przez PUP
      Osoba do kontaktu:
      Ilona Czekaj
      Nr telefonu:
      32 277 90 29

      Nazwa Urzędu Pracy:
      Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
      Liczba wolnych miejsc:
      5
      Oferta dodana:
      28.11.2022
      Oferta ważna do:
      19.12.2022

      Podsumowanie

      • Opublikowana: 6 gru 2022, 18:40
      • Lokalizacja: Zabrze
      • Ogłoszenie ważne do: 19 gru 2022, 00:00