Specjalista ds. sprzedaży

 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "CARBOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Jastrzębie-Zdrój  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, analiza sprzedaży na obsługiwanym obszarze, monitorowanie rynku i działań konkurencji, inicjowanie i prowadzenie akcji promocyjnych, realizacja planów sprzedaży. Praca w godzinach: 08:00-16:00

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie ogólnokształcące
WykształceniaSzczegoly:
    Języki:
    • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
    JęzykiSzczegoly:
      Uprawnienia:
      • pewność siebie
      • zdolności negocjacyjne
      • chęć do nauki
      • prawo jazdy kat. B
      • dobra organizacja pracy
      • zaangażowanie
      • komunikatywność
      • mile widziane doświadczenie
      umiejetnosciSzczegoly:

        Wymagania pożądane

        Wykształcenia:
        • wyższe (w tym licencjat)

          Firma oferuje

          • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
          • Wynagrodzenie brutto: od 3 960 do 6 850 PLN
          • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
          • Wymiar etatu: 1
          • Praca stała: TAK

          Data rozpoczęcia:
          15.12.2022
          Rybnicka 14 c, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie
          Zawód:
          specjalista do spraw sprzedaży
          Zmianowość:
          jedna zmiana

          Wymagane dokumenty:
          CV
          Sposób kontaktu:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail

          PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "CARBOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          rekrutacja@carbotex.pl

          Nazwa Urzędu Pracy:
          Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
          Oferta dodana:
          15.12.2022
          Oferta ważna do:
          10.02.2023

          Podsumowanie

          • Opublikowana: 10 lut 2023, 18:40
          • Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
          • Ogłoszenie ważne do: 10 lut 2023, 00:00