Manewrowy

 GRUPA AZOTY "KOLTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Kędzierzyn-Koźle  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Praca na stanowiskach kolejowych związana bezpośrednio z prowadzeniem ruchu kolejowego na terenie bocznicy GRUPA AZOTY "KOLTAR" SP. z O.O. ODDZIAŁ W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe
WykształceniaSzczegoly:

    Wymagania pożądane

    Wykształcenia:
    • średnie zawodowe

      Firma oferuje

      • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
      • Wynagrodzenie brutto: od 3 840 PLN + premia + dodatek zmianowy+dodatek nocny
      • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
      • Wymiar etatu: 1

      Data rozpoczęcia:
      26.04.2023
      Mostowa 30F, 47-232 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
      Zawód:
      manewrowy
      Zmianowość:
      dwie zmiany

      Przy wysyłaniu CV wymagana jest klauzula: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Azoty KOLTAR" sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101, zawartych w CV na potrzeby: - obecnego procesu rekrutacji do czasu jego zakończenia* - obecnego i przyszłych procesów rekrutacji przez okres 12 miesięcy* zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych" *niepotrzebne skreślić
      Sposób kontaktu:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

      GRUPA AZOTY "KOLTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Profil działalności:
      DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT LĄDOWY
      Osoba do kontaktu:
      Edyta Filusch
      Nr telefonu:
      77 4813604
      edyta.filusch@grupaazoty.com

      Nazwa Urzędu Pracy:
      Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
      Oferta dodana:
      10.01.2023
      Oferta ważna do:
      31.08.2023

      Podsumowanie

      • Opublikowana: 17 maj 2023, 19:40
      • Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
      • Ogłoszenie ważne do: 31 sie 2023, 00:00