Elektromonter (elektryk)

 PGNIG TERMIKA ENERGETYKA PRZEMYSŁOWA SPÓŁKA AKCYJNA  Racibórz  Oferty PUP

Zakres obowiązków

1. Wykonywanie prac związanych z obsługą urządzeń energetycznych i pomocniczych;
2. Usuwanie wszystkich usterek ruchowych;
3. Konserwacja izolacji urządzeń elektroenergetycznych;
4. Prowadzenie pomiarów rezystacji izolacji, poboru prądu, mocy itp.;
5. Nadzorowanie harmonogramów kontroli;
6. Wykonywanie prac porządkowych na stanowisku pracy;
7. Wykonywanie badań urządzeń pomiarowych;
8. Nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową i układami automatycznej regulacji;
9. Wykonywanie niezbędnych przełączeń ruchowych w rozdzielniach wysokiego i niskiego napięcia.

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe, pożądane średnie;
- roczne doświadczenie na stanowisku elektromontera;
- posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego G-1E, G-2E oraz G-3E;
- wiedza w zakresie podstaw eksploatacji urządzeń cieplno-energetycznych;
- zaangażowanie i wytrwałość;
- dyspozycyjność, sumienność;
- samodzielność w pracy;
- dobra organizacja pracy;
- nastawienie na cel i realizację wyznaczonych zadań;
- nastawienie na rozwój swoich umiejętności;
- gotowość podejmowania wyzwań;
- zdecydowanie w działaniu;
- gotowość do pracy zmianowej.

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 5 800 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
10.03.2023
Studzienna 3, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie
Zawód:
elektromonter (elektryk) zakładowy
Zmianowość:
jedna zmiana

Zgłoszenie do rekrutacji w postaci kwestionariusza należy przesłać za pomocą funkcji APLIKUJ w terminie do 28.02.2023 r.
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: telefon

Pracodawca:
PGNIG TERMIKA ENERGETYKA PRZEMYSŁOWA SPÓŁKA AKCYJNA
Profil działalności:
Wytwarzanie energii elektrycznej.
Nr telefonu:
32 753 73 11

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Oferta dodana:
11.01.2023
Oferta ważna do:
28.02.2023

Podsumowanie

  • Opublikowana: 27 lut 2023, 18:40
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ogłoszenie ważne do: 28 lut 2023, 00:00