Młodszy specjalista ds. utrzymywania sieci

 DYBAŁA ADAM FONET SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE  Rybnik  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Utrzymanie sieci telekomunikacyjnej, wykonywanie instalacji teletechnicznych, komputerowych, CCTV, konfiguracja usług telefonii VoIP, TDM, obsługa systemów telekomunikacyjnych, obsługa i konfiguracja podstawowych usług routingu, prowadzenie dokumentacji technicznej. Wynagrodzenie miesięczne plus prowizja. Kontakt telefoniczny z pracodawcą oraz e-mailowy: praca@fonet.com.pl

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie zawodowe 4-letnie, inne
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
    umiejetnosciSzczegoly:

      Wymagania pożądane

      Zawody:
      • Technik elektronik* (wymagany staż - lata: 1)
      • Technik informatyk* (wymagany staż - lata: 1)
      ZawodySzczegoly:
        • Znajomość zasad i protokołów routingu

          Firma oferuje

          • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
          • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 7 000 PLN
          • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
          • Wymiar etatu: 1
          • Praca stała: TAK

          Informacje

          Data rozpoczęcia:
          12.01.2023
          Miejsce pracy:
          Raciborska 160/1, 44-210 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
          Zawód:
          pozostali specjaliści do spraw sieci komputerowych
          Zmianowość:
          jedna zmiana
          Liczba godzin w tygodniu:
          40
          40
          Praca w wolne dni:
          NIE

          Aplikowanie

          Sposób aplikowania:
          za pośrednictwem urzędu
          Wymagane dokumenty:
          cv
          Imię i nazwisko osoby do kontaktu:
          Adam Dybała
          Telefon:
          602 501 587
          praca@fonet.com.pl

          Dane pracodawcy

          Pracodawca:
          DYBAŁA ADAM FONET SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE
          Osoba do kontaktu:
          Marta Otremba
          Nr telefonu:
          324226095 w. 222

          Pozostałe dane

          Nazwa Urzędu Pracy:
          Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
          Liczba wolnych miejsc:
          1
          Oferta dodana:
          12.01.2023
          Oferta ważna do:
          10.02.2023

          Podsumowanie

          • Opublikowana: 12 lut 2023, 18:40
          • Lokalizacja: Rybnik
          • Ogłoszenie ważne do: 10 lut 2023, 00:00