Specjalista ds. utrzymania i rozwoju sieci informatycznych

 DYBAŁA ADAM FONET SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE  Rybnik  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Konfiguracja routerów i przełączników, wdrażanie i serwis systemów łączności telefonicznej, instalacja systemów Windows, diagnostyka i konfiguracji stanowisk użytkowników, uruchamianie infrastruktur serwerowych wysokiej dostępności, wsparcie dla informatyków klientów w zakresie bieżących problemów technicznych, realizacja instalacji sieci strukturalnych, prowadzenie dokumentacji technicznej, znajomość systemów Linux oraz Windows Server, znajomość urządzeń (Mikrotik, Fortinet, Alcatel, Cisco). Wynagrodzenie miesięczne plus prowizja. Kontakt telefoniczny z pracodawcą oraz e-mailowy: praca@fonet.com.pl

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie zawodowe 4-letnie, inne
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
    umiejetnosciSzczegoly:

      Wymagania pożądane

      Zawody:
      • Technik informatyk* (wymagany staż - lata: 1)
      • Technik elektronik* (wymagany staż - lata: 1)
      ZawodySzczegoly:
        Wykształcenia:
        • wyższe (w tym licencjat), informatyczne
          • Znajomość zasad i protokołów routingu

            Firma oferuje

            • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
            • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 7 000 PLN
            • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
            • Wymiar etatu: 1
            • Praca stała: TAK

            Data rozpoczęcia:
            12.01.2023
            Raciborska 160/1, 44-210 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
            Zawód:
            technik teleinformatyk
            Zmianowość:
            jedna zmiana

            Sposób aplikowania:
            za pośrednictwem urzędu
            Wymagane dokumenty:
            cv
            Imię i nazwisko osoby do kontaktu:
            Adam Dybała
            Telefon:
            602 501 587
            praca@fonet.com.pl

            Pracodawca:
            DYBAŁA ADAM FONET SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE
            Osoba do kontaktu:
            Marta Otremba
            Nr telefonu:
            324226095 w. 222

            Nazwa Urzędu Pracy:
            Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
            Oferta dodana:
            12.01.2023
            Oferta ważna do:
            10.02.2023

            Podsumowanie

            • Opublikowana: 12 lut 2023, 18:40
            • Lokalizacja: Rybnik
            • Ogłoszenie ważne do: 10 lut 2023, 00:00