Elektryk

 ECOL SP. Z O.O.  Rybnik  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wykształcenie zawodowe, kierunkowe. Wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja, naprawa instalacji maszyn, montaż szaf sterowniczych, usuwanie awarii, wykonywanie pomiarów elektrycznych. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji. Szczegóły dotyczące oferty pracy dostępne na stronie kariera.ecol.com.pl. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny i e-mailowy: rekrutacja@ecol.com.pl

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
    umiejetnosciSzczegoly:

      Firma oferuje

      • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
      • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
      • Wymiar etatu: 1

      Data rozpoczęcia:
      12.01.2023
      Podmiejska 71A, 44-207 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
      Zawód:
      elektryk
      Zmianowość:
      jedna zmiana

      Wymagane dokumenty:
      cv
      Sposób kontaktu:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

      Pracodawca:
      ECOL SP. Z O.O.
      Profil działalności:
      Sprzedaż hurtowa paliw stałych
      Osoba do kontaktu:
      Katarzyna Szczęsniak
      Nr telefonu:
      728345387
      rekrutacja@ecol.com.pl

      Nazwa Urzędu Pracy:
      Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
      Oferta dodana:
      12.01.2023
      Oferta ważna do:
      10.02.2023

      Podsumowanie

      • Opublikowana: 12 lut 2023, 18:40
      • Lokalizacja: Rybnik
      • Ogłoszenie ważne do: 10 lut 2023, 00:00