Mechanik

 AUGUSTYN ŁUKASZ Firma Handlowo-Usługowa DROMET II  Jastrzębie-Zdrój  Oferty PUP

Zakres obowiązków

- bieżące naprawy sprzętu i pojazdów. Praca w godz: 06:00-14:00 lub 07:00-15:00

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • podstawowe
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy w grupie
    • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • doświadczenie w zawodzie
    UprawnieniaSzczegoly:
      umiejetnosciSzczegoly:

        Wymagania dodatkowe

        • mile widziane wykształcenie kierunkowe

          Firma oferuje

          • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
          • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
          • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
          • Wymiar etatu: 1

          Informacje

          Data rozpoczęcia:
          23.03.2023
          Miejsce pracy:
          44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie
          Zawód:
          mechanik samochodów osobowych
          Zmianowość:
          jedna zmiana
          Liczba godzin w tygodniu:
          40
          40
          Praca w wolne dni:
          NIE

          Aplikowanie

          Sposób aplikowania:
          bezpośrednio do pracodawcy
          Wymagane dokumenty:
          Kontakt telefoniczny
          Sposób kontaktu:
          Preferowane formy kontaktu: telefon

          Dane pracodawcy

          Pracodawca:
          AUGUSTYN ŁUKASZ Firma Handlowo-Usługowa DROMET II
          Profil działalności:
          Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Roboty związane z budową dróg i autostrad.
          Nr telefonu:
          693 956 915

          Pozostałe dane

          Nazwa Urzędu Pracy:
          Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
          Liczba wolnych miejsc:
          1
          Oferta dodana:
          23.03.2023
          Oferta ważna do:
          21.04.2023

          Podsumowanie

          • Opublikowana: 20 kwi 2023, 19:40
          • Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
          • Ogłoszenie ważne do: 21 kwi 2023, 00:00