Mechanik Samochodowy

 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MADAG S.C. Adam GŁOMBIK & Joanna GŁOMBIK  Racibórz  Motoryzacja

Szukasz dobrze płatnej pracy w miłej atmosferze? Nie czekaj! prześlij Nam swoje CV!

Poszukujemy pracownika do pracy na stanowisku Mechanik Samochodowy

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw mechanicznych zgodnie z zakresem świadczenia usług firmy

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego
  • umiejętność wykonywania napraw mechanicznych
  • samodzielność
  • wykształcenie zawodowe / średnie techniczne
  • praktycznej umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie 4000 - 4200 zł brutto/miesiąc, uzależnione od umiejętności i kwalifikacji
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • możliwość ubezpieczenia grupowego

Jesteś zainteresowany, aplikuj! Czekamy na Ciebie!

Odwiedź też Naszą stronę internetową http://madag.pl/

Polecamy również odwiedzenie Naszej firmy z branży energetycznej ZBM Głombik Sp. z o.o.

http://www.zbmglombik.com/ oraz jej nową stronę na Facebooku https://www.facebook.com/ZBMGlombik/

Podsumowanie

  • Opublikowana: 12 maj 2020, 14:06
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ogłoszenie ważne do: 11 cze 2020, 14:09