Malarze do pracy w Niemczech

 Sachse Sp. z o.o.  Niemcy  Praca w Niemczech

Sachse Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009 r . Współpracuje z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branży. W dziedzinie HR świadczy usługi takie jak pośrednictwo pracy, zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.

Numer certyfikatu 5950

Dla naszego klienta, renomowanej firmy, poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

2 Malarzy

Miejsce pracy: Niemcy

Twoje obowiązki:

Malowanie na zewnątrz i wewnątrz

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wyuczony zawód Malarza (świadectwo ukończenia szkoły o profilu Malarz/ szpachlarz, dyplom czeladnika lub mistrza)
  • doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku pracy,
  • samodzielną realizacją powierzonych zadań,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od poniedziałku 14.09.2020,
  • Znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny),
  • Prawo jazdy oraz samochód
  • Zabierz białą odzież

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Umowa o pracę
  • Okres próbny: 3 miesiące
  • Godziny pracy: 40 – 50 godzin tygodniowo
  • Stawki godzinowe:
  • Fachowiec od 13,50€ brutto/ h + 28€ diety dziennie  (+/- 2200 – 2400€ netto)
  • Zakwaterowanie: bezpłatne w dni robocze

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: raciborz@sachse.pl

tel. +4832 415 9113

Można również aplikować za pomocą przycisku APLIKUJ ONLINE.

Podsumowanie

  • Opublikowana: 8 wrz 2020, 10:54
  • Lokalizacja: Niemcy
  • Ogłoszenie ważne do: 7 paź 2020, 11:00