Fizjoterapeuta w nowoczesnym gabinecie fizjoterapii

 Gabinet fizjoterapii "W zdrowym ciele" Tatiana Grabowska  Rydułtowy  Medycyna

Gabinet fizjoterapii "W zdrowym ciele" Tatiana Grabowska
780 - 187 - 624 | rekrutacja@wzdrowymciele.pl | ul. Strzelców Bytomskich 11, 44-280 Rydułtowy

stanowisko pracy: Fizjoterapeuta
miejsce pracy: Rydułtowy
rodzaj umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska

Praca w gabinecie fizjoterapii w Rydułtowach usytuowanym na terenie przychodni zdrowia. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00 (elastyczne godziny pracy, nie jest to sztywny system dwuzmianowy). Pracujemy z wykorzystaniem technik terapii manualnych (regularnie uczestniczymy w szkoleniach oraz kursach) oraz nowoczesnych sprzętów. Oprócz standardowych sprzętów do fizykoterapii, będziesz pracować również z wykorzystaniem urządzenia Indiba Activ CT9.

Wymagania

  • prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty
  • ukończone studia magisterskie (preferowane doświadczenie)
  • chęć do pracy oraz doskonalenia zawodowego
  • spora dawka empatii
  • umiejętność pracy w zespole
  • obsługa internetowego systemu do prowadzenia dokumentacji oraz rejestracji wizyt

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • dobre warunki płacowe
  • premie kwartalne
  • budżet szkoleniowy (samodzielny wybór, 1-2 szkolenia rocznie)

Pozostałe informacje

Prosimy o wysyłanie swoich CV na adres rekrutacja@wzdrowymciele.pl z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gabinet fizjoterapii "W zdrowym ciele" Tatiana Grabowska w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań lub chcesz pracować w niepełnym wymiarze godzin - również odezwij się do nas!

Można również aplikować za pomocą przycisku APLIKUJ ONLINE.

Podsumowanie

  • Opublikowana: 8 wrz 2020, 12:39
  • Lokalizacja: Rydułtowy
  • Ogłoszenie ważne do: 8 paź 2020, 12:40