Pracownik administracyjno-biurowy 3000 zł/mies.

 Chapel Parket Polska Sp. z o.o.  Racibórz  Administracja biurowa

Firma Chapel Parket Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik administracyjno – biurowy. Miejsce pracy – Kietrz.

Obowiązki:

  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Koordynowanie zamówień klientów od momentu wpłynięcia zamówienia do wysyłki
  • Tworzenie, nadzorowanie i porządkowanie dokumentów firmowych oraz ich odpowiednia archiwizacja
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie
  • Bezpośredni kontakt z klientami drogą telefoniczną i mailową
  • Pomoc w obsłudze sprzedaży klienta,
  • Przygotowywanie i wysyłka próbek, katalogów i innych materiałów marketingowych
  • Dbanie o zaopatrzenie Biura związane z jego prawidłowym funkcjonowaniem
  • Dbałość o estetyczny wygląd biura

Wymagania:

  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym programów office, oraz urządzeń biurowych
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętności komunikacyjne i kultura osobista
  • Dokładność i rzetelność w wykonywanych zadaniach
  • Energia i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie
  • Stałą umowę o pracę na pełny etat po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie od 3000 zł netto
  • Praca w normatywnym czasie pracy – 40 godzin tygodniowo

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail za pomocą przycisku APLIKUJ ONLINE.

Prosimy o umieszczenie na aplikacji klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).".

Podsumowanie

  • Opublikowana: 11 wrz 2020, 14:04
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ogłoszenie ważne do: 10 paź 2020, 14:07