Inspektor nadzoru (o specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych)

 Miejski Zarząd Nieruchomości  Jastrzębie-Zdrój  Oferty PUP

Zakres obowiązków

-nadzór nad realizacją inwestycji, remontów i zleconych projektów w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
-przygotowywanie materiałów do sporządzania planów realizacji inwestycji i remontów,
-opracowywanie specyfikacji istotnych warunków zamówień do dokumentacji przetargowych,
-przeprowadzanie kontroli stanu technicznego obiektów i przeglądy gwarancyjne robót,
-przygotowywanie i weryfikowanie informacji o stanie realizacji inwestycji,
-udział w pracach komisji przetargowych,
-kontrolowanie rozliczenia robót w trakcie ich realizacji i po ich zakończeniu,
-wykonywanie bieżących wizji, kontroli, sporządzanie ocen stanu technicznego
budynków i ich otoczenia,
-realizacja zadań zleconych w ramach wprowadzania do stosowania programu
zdalnego nadzoru nad funkcjonowaniem instalacji w budynkach (telemetria),
-prowadzenie bieżącej dokumentacji technicznej związanej z administrowaniem
obiektami.

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
WykształceniaSzczegoly:
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie brutto: 3 400 - 3 600 PLN + dodatek funkcyjny od 400,00 do 750,00 zł brutto
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1
  • Praca stała: TAK

Data rozpoczęcia:
02.11.2020
44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie
pozostali urzędnicy państwowi do spraw nadzoru gdzie indziej niesklasyfikowani
Zmianowość:
jedna zmiana

-podanie, podpisane własnoręcznie przez kandydata, -kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie -własnoręcznie podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy na wolne stanowisko urzędnicze, w tym kierownicze stanowisko urzędnicze , -zgoda na przetwarzanie danych wrażliwych w procesie rekrutacji, -oświadczenie do celów rekrutacji podpisane własnoręcznie przez kandydata o: a) posiadaniu obywatelstwa polskiego, b) pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, c) nieskazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, d) posiadaniu nieposzlakowanej opinii, -zgoda na przetwarzanie danych do przyszłych rekrutacji, -kserokopia uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Kandydat, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art.13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych zobowiązany jest do złożenia wraz z wymaganymi dokumentami kopii dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność. Termin i miejsce składania dokumentów: Wymagane dokumenty aplikacyjne przyjmowane są w formie papierowej, w zamkniętej kopercie opatrzonej imieniem i nazwiskiem kandydata z dopiskiem: Nabór na stanowisko urzędnicze Inspektor Nadzoru w Dziale Technicznym. Dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie Miejskiego Zarządu Nieruchomości bądź drogą pocztową na adres Miejski Zarząd Nieruchomości ul. 1 Maja 55, 44-330 Jastrzębie Zdrój, w terminie do dnia 26.10.2020 r. godz. 15:00. Za termin złożenia dokumentów bądź ich przesłania drogą pocztową uważa się datę ich wpływu do Miejskiego Zarządu Nieruchomości. Dokumenty aplikacyjne, które wpłyną do Miejskiego Zarządu Nieruchomości po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane. Szczegółowe informacje: https://bip.jastrzebie.pl/oferta-pracy/63313/inspektor-nadzoru-w-dziale-technicznym
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście

Pracodawca:
Miejski Zarząd Nieruchomości
Profil działalności:
Zarządzanie nieruchomościami wykonywane zlecenie
Osoba do kontaktu:
Ewa Kachnic
Nr telefonu:
32-47-87-010

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Oferta dodana:
22.10.2020
Oferta ważna do:
18.12.2020

Podsumowanie

  • Opublikowana: 14 gru 2020, 18:40
  • Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
  • Ogłoszenie ważne do: 18 gru 2020, 00:00