Specjalista ds. reklamy internetowej

 Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o.  Racibórz  Reklama i PR

Szukasz świetnej pracy?

Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o. – poszukuje pracownika do Biura Reklam na stanowisko: specjalista ds. reklamy internetowej

 Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • doświadczenie w pracy w dziale handlowym
  • mile widziane doświadczenie w branży reklamowej i marketingu internetowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • silna motywacja do pracy
  • umiejętność obsługi komputera
  • wymagane posiadanie samochodu i prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż powierzchni reklamowej na portalu Nowiny.pl – najlepszym lokalnym portalu w Polsce w konkursie SGL Local Press 2016
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami firmy w regionie
  • współpraca z agencjami internetowymi
  • współorganizacja niestandardowych projektów medialnych i CSR

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane w/w ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego z dopiskiem "INTERNET" za pomocą przycisku APLIKUJ ONLINE.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Podsumowanie

  • Opublikowana: 9 sty 2020, 22:12
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ogłoszenie ważne do: 2 mar 2020, 22:12